Popularne antywirusy

«    Listopad 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe
» » F‑Secure Online Scanner

Skanery i szczepionki antywirusowe

F‑Secure Online Scanner 7.20.70.147

Author: program Date: 29-01-2016, 15:09 Comments: 0 Views: 218
F‑Secure Online Scanner

F‑Secure Online Scanner to program do szybkiego skanowania komputera pod kątem szkodliwego oprogramowania w głównych folderach systemowych oraz pamięci operacyjnej. Pozwala przeanalizować aplikacje znajdujące się w danej chwili w pamięci systemowej, jak również folderze użytkownika oraz katalogu Windows. Ograniczenie przeszukiwań tylko do tych trzech elementów oczywiście zmniejsza bezpieczeństwo, ale z drugiej strony pozwala nawet w niecałą minutę przeskanować te lokacje, zapewniając użytkownikowi pewien minimalny poziom bezpieczeństwa.

Program jest przy tym bardzo prosty w obsłudze, a jego interfejs wyjątkowo atrakcyjny. Po kliknięciu na ikonę, użytkownik ma możliwość przeczytania zasad użytkowania i, po ich zaakceptowaniu, uruchomienia skanowania. Podzielone jest ono na dwa główne etapy: analizę pamięci operacyjnej oraz wymienionych na wstępie katalogów. Postęp na bieżąco wyświetlany jest w formie czytelnego wykresu kołowego. Wyświetlane są również ścieżki do analizowanego w danej chwili elementu. Skanowanie można w dowolnej chwili przerwać, wykorzystując do tego przycisk „X” w prawym, górnym rogu.

Działanie programu polega na bieżącej analizie wpisów z folderów i pamięci systemowej, w systemie online, który działa na serwerach F-Secure. Z tego powodu można mieć pewność, że sprawdzane definicje szkodliwego oprogramowania są zawsze zaktualizowane i pozwolą uzyskać jak największą skuteczność podczas skanowania naszego sprzętu. Jednocześnie oznacza to, iż podczas pracy niezbędne jest stałe połączenie z Siecią, a szybkość naszego łącza (w skrajnych przypadkach), może negatywnie wpłynąć na czas, którego program będzie potrzebował do zakończenia skanowania.
Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.
Wymagania!
Do działania potrzebne jest stałe połączenie z Internetem.

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: F‑Secure Online Scanner
 • Wersja: 7.20.70.147
 • Producent: F-Secure Corporation
 • Licencja: Freeware (darmowa)
 • Rozmiar: 0.48 MB
 • Systemy: Windows XP/Vista/7/8/10

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi