Popularne antywirusy

«    Listopad 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe

Skanery i szczepionki antywirusowe

Anvi Browser Repair Tool 2.0.0.1

Author: program Date: 27-01-2016, 14:56 Comments: 0 Views: 232
Anvi Browser Repair Tool

Anvi Browser Repair Tool to niewielkie i bezpłatne narzędzie, mające za zadanie naprawę ustawień przeglądarki internetowej oraz połączeń sieciowych, które zmodyfikowane zostały bez wiedzy użytkownika przez różnego rodzaju złośliwe oprogramowanie.

Narzędzie stanowi bardzo dobre uzupełnienie standardowego oprogramowania antywirusowego, umożliwiając szybkie i wygodne przywracanie domyślnych konfiguracji zarówno przeglądarki, jak również połączeń sieciowych. Z jego pomocą zniwelujemy skutki działalności złośliwego oprogramowania - m.in. malware oraz rogueware.

Anvi Browser Repair Tool wyposażony został w funkcje do przywracanie domyślnej nazwy przeglądarki (na pasku tytułu) oraz strony startowej, blokowanie okienek pop-up wyświetlanych podczas uruchamiania systemu, przywracanie domyślnej wyszukiwarki, odblokowywanie ustawień internetowych i dostępu do rejestru systemowego, naprawiania powiązań z plikami, definiowania przeglądarki jako domyślnej, czyszczenie historii, usuwanie zbędnych komponentów BHO (paski narzędziowe, rozszerzenia) z przeglądarki itp. Z pomocą narzędzia zresetujemy również w systemie ustawienia serwerów DNS.

Program nie wymaga instalacji w systemie i pomimo braku polskiej wersji językowej jego obsługa nie powinna nikomu przysporzyć żadnych problemów. Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze, wystarczy, że wskażemy operacji jakie mają być wykonane i uruchomimy je przyciskiem 'Fix'.

Obecna wersja narzędzia obsługuje jedynie Internet Explorera. W kolejnych odsłonach pojawić się ma wsparcie dla innych popularnych przeglądarek (m.in. Firefox, Google Chrome itp.).

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: Anvi Browser Repair Tool
 • Wersja: 2.0.0.1
 • Producent: Anvisoft Corporation
 • Licencja: bezpłatna
 • Rozmiar: 8,40 MB
 • Systemy: Windows XP / Vista / 7 / 8

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi