Popularne antywirusy

«    Listopad 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe

Szyfrowanie danych

Toolwiz BSafe 1.6.0.0

Author: program Date: 29-01-2016, 19:45 Comments: 0 Views: 204
Toolwiz BSafe

Toolwiz BSafe to niewielkie narzędzie do zabezpieczania prywatnych danych. Aplikacja działa na zasadzie sejfu - pliki są przechowywane w opakowaniu, do którego dostęp jest możliwy tylko i wyłącznie po podaniu hasła. Przyda się przede wszystkim do ochrony dokumentów i innych typów istotnych informacji. Program korzysta z algorytmu szyfrowania 256-AES.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i konfiguracji. Posiada interfejs w angielskiej wersji, niemniej nie powinien sprawiać on problemów użytkownikom nie znającym tego języka. Tworzenie własnego, wirtualnego sejfu składa się bowiem z kilku nieskomplikowanych kroków. Po naciśnięciu na przycisk "Create New Safe" należy uzupełnić niezbędne pola. Użytkownik musi podać hasło i rozmiar skrytki, a także wybrać jej lokalizację. Po chwili na liście widocznej w dolnej części głównego okna pojawi się nasz sejf. Od tego momentu można również z niego korzystać - obsługa odbywa się standardowo za pomocą Eksploratora Windows lub dowolnego menadżera plików. Do dyspozycji mamy po prostu odrębną, wirtualną partycję, nazwaną "BSAFE DISK". Po zakończeniu pracy z danymi, sejf możemy zamknąć, wybierając opcję "Close Selected Safe". Kontener zostanie zaszyfrowany i stanie się niedostępny dla postronnych osób.

Toolwiz BSafe rozpowszechniany jest bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja działa bezproblemowo na najnowszych systemach operacyjnych z rodziny Windows (również wydaniach 64-bitowych). Co ciekawe, program jest również łatwy do przenoszenia między komputerami. Mimo konieczności instalacji, plik wykonywalny oraz utworzone sejfy można skopiować na dowolny nośnik i zabrać je ze sobą.


  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: Toolwiz BSafe
 • Wersja: 1.6.0.0
 • Producent: Toolwiz Software
 • Licencja: Freeware (darmowa)
 • Rozmiar: 0.99 MB
 • Systemy: Windows XP/Vista/7/8/10

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi