Popularne antywirusy

«    Wrzesień 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe

Author: program Date: 29-01-2016, 17:44 Comments: 0 Views: 422
ZaiD

Program ZAID pozwala na wpisanie naszych haseł, a następnie zaszyfrowanie ich jednym, wspólnym hasłem do postaci jednego pliku. Tak przygotowana baza haseł jest nie do odczytania bez podania hasła. Program można nagrać na dyskietkę lub pendrive'a i korzystać z niego wszędzie- w domu, pracy, w kawiarence internetowej. Można bezpiecznie korzystać z programu nawet, gdy ktoś patrzy nam przez ramię! Wystarczy przy uruchomieniu programu zaznaczyć opcję "Gwiazdkuj hasła". Teraz możemy np. wejść na nasze ulubione forum. Gdy forum poprosi nas o hasło- po prostu odnajdujemy komórkę z hasłem w programie ZAiD i naciskamy na nią lewym klawiszem myszki. Hasło zostaje skopiowane do schowka i możemy je teraz wkleić na forum. W ciągu całej operacji hasło ani razu nie jest widoczne na ekranie w postaci jawnej!

Program potrafi także generować hasła, które możemy potem wykorzystać np. przy zakładaniu konta e-mail. Hasła są generowane na trzy sposoby:

1. Hasła trudne do złamania- składają się z przypadkowych dużych i małych liter oraz cyfr i wyglądają np. tak: JBMdiyq324shKdzTX13X

2. Hasła prostsze do złamania, ale też prostsze do zapamiętania- składają się wyłącznie z małych liter i są łatwe do wymówienia, np: toboliw

3. Hasła liczbowe- najprostsze do złamania, ale jednak w niektórych przypadkach nie ma możliwości stosowania innych haseł (różnego rodzaju PINy)

Możemy także sprawdzić siłę naszych haseł- wystarczy wciśnąć Ctr+U. Program poinformuje nas w jakim czasie dane hasło może być złamane metodą brute force na komputerze o mocy zbliżonej do naszego komputera.

Program umożliwia oczywiście zmianę hasła oraz eksportowanie bazy danych do pliku jawnego (CSV, HTML) oraz wyszukiwanie rekordów zawierających podaną frazę.

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: ZaiD
 • Wersja: 0.2
 • Producent: odzysk.info
 • Licencja: Freeware (darmowa)
 • Rozmiar: 0.33 MB
 • Systemy: Windows XP

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi