Popularne antywirusy

«    Listopad 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe
» » Spybot Search & Destroy

Programy antyspyware'owe

Spybot Search & Destroy 2.4.40

Author: program Date: 25-01-2016, 12:26 Comments: 0 Views: 196
Spybot Search & Destroy

Spybot - Search & Destroy to bezpłatny program antyspyware. Stanowi on bardzo dobre uzupełnienie tradycyjnych programów antywirusowych w walce z zagrożeniami ze strony złośliwych komponentów. Narzędzie cechuje się sporą bazą definicji modułów spyware i innych, a jego obsługa, także dzięki polskojęzycznemu interfejsowi, nie należy do skomplikowanych.
Nie jest nowością, iż komputer pracujący pod kontrolą systemu Windows i podłączony do Internetu należy chronić dodatkowym oprogramowaniem. Może to być jeden kompleksowy program zabezpieczający, zazwyczaj płatny, aczkolwiek nie ma nic złego w używaniu kilku oddzielnych, darmowych aplikacji. Jednym z przykładów jest właśnie Spybot - Search & Destroy, który nie zastąpi typowego antywirusa, gdyż skupia się na innego rodzaju zagrożeniach. Może więc on pracować równolegle z zainstalowanym programem antywirusowym.

Zgodnie z tytułem, zadaniem programu jest "znalezienie i zniszczenie" tego, co niepożądane w systemie. Są to wszelkiego rodzaju komponenty szpiegujące (spyware), konie trojańskie, keyloggery, dialery, moduły hijackers. Zagrożenia te mogę mieć postać wpisów w rejestrze, plików, procesów - skanowane są więc wszystkie podatne elementy systemu. Choć operacja ta trwa sporo dłużej niż błyskawicznie, to jest ona przeprowadzana dogłębnie i szczegółowo. Poza skanowaniem możliwe jest także zbudowanie ochrony dla miejsc, z których najczęściej zagrożenia przedostają się do systemu - z Internetu poprzez przeglądarki.

Spybot - Search & Destroy posiada funkcję przywracania do stanu przed dokonanymi zmianami - w razie usunięcia niegroźnego, ale ważnego elementu, można go przywrócić. Warto skorzystać także z możliwości zrobienia kopii zapasowej rejestru. Narzędzie zawiera moduł aktualizacji, wystarczy sprawdzić, czy są dostępne nowe definicje zagrożeń, a następnie wybrać serwer, z którego chcemy pobrać aktualizację. Dla zaawansowanych użytkowników przewidziano bardziej rozbudowany tryb, który wyświetla w programie dodatkowe zakładki z opcjami i narzędziami, takimi jak np. niszczyciel plików (Secure Shredder).

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: Spybot Search & Destroy
 • Wersja: 2.4.40
 • Producent: Spybot
 • Licencja: Freeware (darmowa)
 • Rozmiar: 44.37 MB
 • Systemy: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi