Popularne antywirusy

«    Listopad 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe
» » Comodo Cleaning Essentials

Pakiety zabezpieczające

Comodo Cleaning Essentials 2.5.242177.201

Author: program Date: 24-01-2016, 17:12 Comments: 0 Views: 222
Comodo Cleaning Essentials

Comodo Cleaning Essentials - bezpłatny zestaw oprogramowania służącego do usuwania z dysku twardego niebezpiecznych i zbędnych danych. Opiera się na całkiem przyzwoitym silniku antymalware, będącym podstawą innych narzędzi producenta (między innymi Comodo Antivirus).
Pakiet składa się z trzech niezależnych aplikacji:

Autorun Analyzer - interesujące narzędzie, pozwalające na zoptymalizowanie startu systemu operacyjnego. Po uruchomieniu odbywa się skanowanie elementów ładowanych wraz z Windowsem. Następnie użytkownik może zrezygnować z wybranych pozycji - wystarczy odznaczyć je na liście i zastosowań zmiany. Dla ułatwienia dane zostały podzielone na kategorie (kodeki, zaplanowanie zadania, sterowniki, sieć, gadżety, biblioteki, usługi, eksplorator i inne).

KillSwitch - funkcjonalny menedżer zadań, procesów, usług i połączeń sieciowych. Narzędzie oferuje bieżący podgląd statystyk obciążenia poszczególnych podzespołów (procesor, karta sieciowa, pamięć operacyjna, dysk twardy). Są one prezentowane na czytelnych, zmieniających się dynamicznie wykresach. Wśród innych ciekawych opcji znajdują się:
- automatyczne zamykanie podejrzanych procesów,
- wyszukiwarka uchwytów i plików DLL,
- zastępowanie systemowego Menedżera Zadań,
- podgląd szczegółowych informacji na temat procesów (obciążenie systemu, uprawnienia, wykorzystywane biblioteki, wątki, środowisko działania),
- zarządzanie trybem startowania usług,
- weryfikacja sygnatur plików.

Malware Scanner - narzędzie do usuwania niebezpiecznego oprogramowania z dysku twardego i nośników podłączonych do komputera. Aplikacja posiada podstawową funkcjonalność, pozwalającą na skuteczne eliminowanie wirusów, koni trojańskich, robaków, rootkitów czy podejrzanych kluczy rejestru.

Co ciekawe, narzędzie nie wymaga instalacji. Wystarczy po prostu rozpakować archiwum z aplikacją w dowolnym katalogu. Podczas pierwszego uruchomienia odbywa się aktualizacja bazy sygnatur bezpieczeństwa - warto zaczekać kilka minut na pobranie danych. Dzięki temu wyniki skanowania będą znacznie lepiej odzwierciedlać stan systemu.

Całość kompatybilna z najnowszymi systemami operacyjnymi z rodziny Windows (zalecane jest posiadanie konta z uprawnieniami administratora). Interfejs aplikacji w angielskiej wersji językowej.

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: Comodo Cleaning Essentials
 • Wersja: 2.5.242177.201
 • Producent: Comodo Group Incorporated
 • Licencja: Freeware (darmowa)
 • Rozmiar: 24.3 MB
 • Systemy: Windows XP/Vista/7

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi