Popularne antywirusy

«    Listopad 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe
» » Mamutu Behavior Blocker

Pakiety zabezpieczające

Mamutu Behavior Blocker 3.0.0.20

Author: program Date: 27-01-2016, 14:51 Comments: 0 Views: 240
Mamutu Behavior Blocker

Mamutu - narzędzie do ochrony komputera przed złośliwym oprogramowaniem. Aplikacja działając w tle wykrywa podejrzane zachowania, mogące zagrozić bezpieczeństwu systemu operacyjnego oraz prywatności użytkownika. Eliminuje między innymi: trojany, wirusy, robaki, backdoory, spyware, dialery, keyloggery, rootkity. Radzi sobie również z przechwytywaniem wstrzyknięć kodu, manipulacją programami, instalacją i pobieraniem w tle, tworzeniem kluczy w rejestrze systemowym i ich nieuprawnionym modyfikowaniem, zmianami ustawień przeglądarek internetowych, próbami przejęcia sterowania nad kursorem myszy i klawiaturą czy zmianami w istotnych dla systemu operacyjnego plikach. Charakteryzuje się wysoką skutecznością działania (wyniki zostały potwierdzone w wielu testach). Całość działa stabilnie i nie obciąża w istotny sposób zasobów sprzętowych.

Instalacja i konfiguracja aplikacji jest bardzo prosta. Po skopiowaniu plików na dysk twardy należy założyć bezpłatne konto, uprawniające użytkownika do przetestowania funkcjonalności przez 30 dni od daty instalacji. Zrobić to można bezpośrednio z poziomu programu lub na oficjalnej stronie. Odnośnik aktywacyjny powinien pojawić się na skrzynce pocztowej w ciągu kilku godzin (może to być okres nieco dłuższy, zależy bowiem w znacznym stopniu od obciążenia serwerów producenta). Po zakończeniu aktywacji, można przejść przez proces dostosowania działania narzędzia do potrzeb. Są to kolejno:
- zalogowanie się na konto użytkownika,
- wybór ustawień związanych z prywatnością i działaniem modułu aktualizacji,
- pobranie aktualnej wersji bazy sygnatur,
- zmiana działania funkcji alarmów,
- aktywowanie Strażnika Mamutu.

Interfejs jest zbudowany w sposób przypominający inne aplikacje tego typu. Dzięki temu użytkownik nie powinien mieć problemów z poruszaniem się po dostępnych funkcjach. Przede wszystkim można w prosty sposób skonfigurować czułość filtrów. Bardziej dociekliwi odbiorcy zadowolą się natomiast dobrze skonstruowanym modułem dziennika oraz zarządzaniem kwarantanną. Na uwagę zasługuje ponadto prosty menedżer procesów, pozwalający na wyświetlenie podstawowych informacji o programach oraz edycję przypisanych do nich reguł.

Aplikacja w polskiej wersji językowej. Na uwagę zasługuje również bogata anglojęzyczna dokumentacja dostępna w trybie online oraz dołączona do paczki instalacyjnej.

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: Mamutu Behavior Blocker
 • Wersja: 3.0.0.20
 • Producent: Emsi Software GmbH
 • Licencja: Trial (testowa)
 • Rozmiar: 4.83 MB
 • Systemy: Windows XP/Vista/7

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi