Popularne antywirusy

«    Listopad 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe
» » ArcaVir Internet Security 2013

Pakiety zabezpieczające

ArcaVir Internet Security 2013 14.1.3201

Author: program Date: 26-01-2016, 20:39 Comments: 0 Views: 252
ArcaVir Internet Security 2013

ArcaVir Internet Security to pakiet do ochrony komputera, przeznaczony przede wszystkim dla użytkowników posiadających stały dostęp do sieci. Pozwala on na bezpieczne przeglądanie zawartości stron internetowych, odbieranie wiadomości e-mail oraz korzystanie z bankowości elektronicznej. Aplikacja wyróżnia się niezwykle prostym, dobrze wyglądającym interfejsem. Nie sposób się w nim pogubić, tym bardziej, że wszystkie elementy programu są dostępne w polskiej wersji językowej.

Oprócz standardowego modułu antywirusowego, zestaw zawiera kilka narzędzi pozwalających na prowadzenie bardziej szczegółowej konfiguracji filtrów. Wśród nich znajdują się:

• Moduł kontroli rodzicielskiej
Jak sama nazwa wskazuje, pozwala on na ochronę dziecka przed szkodliwymi treściami znajdującymi się w Internecie. Użytkownik posiadający uprawnienia administratorskie może zdefiniować listę bezpiecznych witryn oraz zablokować strony, które są według niego szkodliwe. Dostępne funkcje pozwalają również na monitorowanie pociech oraz limitowanie czasu spędzonego przy komputerze. Moduł z pewnością przypadnie do gustu zatroskanym rodzicom.

• Zapora sieciowa
Dosyć funkcjonalny firewall, zawierający szereg opcji umożliwiających kontrolowanie przepływu informacji. Opiera się oczywiście na regułach.

• Filtr antyspamowy
Skuteczne narzędzie do usuwania niechcianych wiadomości e-mail. Oprócz ochrony przed zagrożeniami, użytkownik zyskuje również sporo czasu - nie traci go na przeglądanie poczty od nieznanych nadawców.

• Monitor rejestru, skaner HTTP, kontrola dostępu
Moduły zwiększające skuteczność ochrony komputera. Sprawdzają one wrażliwe fragmenty systemu operacyjnego oraz monitorują połączenia sieciowe. W przypadku nieuprawnionych zmian zostaniemy poinformowani stosownym komunikatem.

• Backup
Prosty moduł do tworzenia kopii zapasowych. Pozwoli on na zabezpieczenie istotnych danych przed awariami sprzętu i innymi niespodziewanymi sytuacjami. Wszystkie archiwalne dane można przywrócić jednym kliknięciem myszy.

• Audyt systemu
Narzędzie wyświetla informacje o bieżącej konfiguracji systemu operacyjnego. W wygenerowanym raporcie znajdują się: procesy, usługi, wpisy autostartu, klucze Internet Explorer, klucze związane z połączeniami sieciowymi, pliki Autorun.inf, dane prefetch, pliki Harmonogramu Zadań, informacje na temat ostatnich modyfikacji w strukturze danych. Zbieranie informacji trwa dosyć długo, niemniej audyt może być nieocenioną pomocą w analizie kondycji i bezpieczeństwa komputera.

• Statystyki działania
Program pozwala na podejrzenie informacji zebranych przez program. Na wykresach znajdują się dane na temat skuteczności filtrów, liczby wykrytych zagrożeń oraz aktywności sieciowej. Dostępne jest także okno z raportami generowanymi przez poszczególne moduły.

Oprócz wspomnianych elementów, pakiet zawiera kilka mniejszych narzędzi użytkowych, takich jak menadżer plików, łatanie systemu czy moduł do zarządzania procesami. Nie są one zbyt rozbudowane, niemniej mogą się przydać w awaryjnych sytuacjach - na przykład w przypadku uszkodzenia standardowych funkcji wbudowanych w system operacyjny.
Ograniczenia!
Program jest dostępny na zasadach licencji trial. Oznacza to, że można go wykorzystywać w wersji pełni funkcjonalnej przez 31 dni od daty instalacji.

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: ArcaVir Internet Security 2013
 • Wersja: 14.1.3201
 • Producent: ArcaBit
 • Licencja: Trial (testowa)
 • Rozmiar: Wersja 32-bitowa 139.29 MB/ Wersja 64-bitowa 394.67 MB
 • Systemy: Windows XP/Vista/7

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi