Popularne antywirusy

«    Listopad 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe
» » BitDefender Total Security 2015

Pakiety zabezpieczające

BitDefender Total Security 2015 Build 18.15

Author: program Date: 26-01-2016, 18:55 Comments: 0 Views: 251
BitDefender Total Security 2015

BitDefender Total Security to rozbudowany zestaw narzędzi do ochrony komputera przed rozmaitymi typami zagrożeń. Wyróżnia się całkiem przyzwoitą skutecznością wykrywania niebezpiecznego oprogramowania oraz sporą liczbą funkcji, które z pewnością zadowolą bardziej wprawionych odbiorców. Podstawą pakietu jest sprawny antywirus, pozwalający na skanowanie wybranych katalogów dysku twardego i nośników wymiennych.

Interfejs programu jest dosyć standardowy. Podczas działania aplikacji w tle, okno jest minimalizowane do ikony w zasobniku systemowym. Z menu dostępnego po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy przejść można do raportów związanych z zagrożeniami, uruchomić aktualizację lub włączyć tryb gracza. W głównym oknie narzędzia można w prosty sposób przejść do ustawień poszczególnych modułów bądź skorzystać z bardziej zaawansowanych funkcji. Wśród nich znajdują się:

• Filtry antyspamowe i antyphishingowe
Jedna z niezbędnych części współczesnych pakietów do ochrony komputera jest również ważnym składnikiem BitDefender Total Security. Funkcje te pozwalają na bezpieczne odbieranie wiadomości e-mail oraz korzystanie z serwisów wymagających uwierzytelnienia (na przykład witryn płatności elektronicznych). Domyślne ustawienia modułów są dosyć dobrze dobrane, niemniej użytkownik może je dostosować do własnych preferencji. Mowa tu przede wszystkim o regułach silnika antyspamowego i bardziej szczegółowych opcjach.

• Ochrona rodzicielska
Moduł z pewnością przypadnie do gustu rodzicom zatroskanym o swoje pociechy. Zapewnia podstawowe funkcje spotykane w oprogramowaniu tego typu. Użytkownik o uprawnieniach administracyjnych może zdefiniować blokowane i dozwolone adresy stron (tak zwana biała/czarna lista), ustalić kategorie tematyczne odpowiadające wieku dziecka oraz monitorować aplikacje, słowa kluczowe i rozmowy prowadzone za pomocą komunikatorów internetowych.

• Zapora sieciowa
Funkcjonalne narzędzie do ochrony komputera przed atakami z Internetu. Program pozwala na definiowanie reguł przydzielanych poszczególnym aplikacjom oraz blokowanie wybranych protokołów. Wszystkie niebezpieczne operacje są zapisywane do dziennika.

• Kopie zapasowe
Interesujące narzędzie do bezpiecznego przechowywania plików i katalogów w tak zwanej chmurze. Dane wybrane przez użytkownika są automatycznie (bądź na żądanie) zapisywane na serwerach producenta. Tego typu rozwiązanie ułatwia nie tylko przywracanie cennych informacji w razie awarii komputera, ale również ich synchronizowanie między stanowiskami roboczymi.

• Optymalizacja systemu
Moduł umożliwia oczyszczenie dysku twardego ze zbędnych danych i tym samym zwiększenie wydajności pracy. Silnik skanujący wykrywa pliki tymczasowe systemu operacyjnego i rozmaitego oprogramowania użytkowego, zbędne wpisy w rejestrze oraz inne informacje spowalniające działanie komputera. Użytkownik może usunąć wybrane pliki i zapoznać się z raportem.

• Inne narzędzia
Program oferuje kilka dodatkowych opcji związanych z poruszaniem się po stronach internetowych. Mowa przede wszystkim o pasku narzędziowym oraz informowaniu o bezpieczeństwie wyszukiwanych witryn. Ciekawym modułem jest również mapa aktywnych połączeń sieciowych.
Uwaga!
Instalacja w trybie online.
Ograniczenia!
Program w wersji testowej typu trial. Uprawnia ona użytkownika do przetestowania funkcjonalności i zapoznania się z interfejsem przez 30 dni od daty instalacji. Po upływie tego okresu sugerowane jest usunięcie oprogramowania z dysku lub wykupienie pełnej wersji.

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: BitDefender Total Security 2015
 • Wersja: Build 18.15
 • Producent: Bitdefender
 • Licencja: Trial (testowa)
 • Rozmiar: Wersja 32-bitowa 327.5 MB / Wersja 64-bitowa 382.05 MB
 • Systemy: Windows XP/Vista/7/8/10

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi