Popularne antywirusy

«    Listopad 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe
» » Spyrix Free Keylogger

Ochrona rodzicielska

Spyrix Free Keylogger 9.0.2

Author: program Date: 24-01-2016, 19:32 Comments: 0 Views: 224
Spyrix Free Keylogger

Spyrix Free Keylogger to program służący do monitorowania aktywności użytkownika, śledzący wszystkie działania podejmowane na komputerze.

Po przejściu w tryb ukryty, aplikacja jest praktycznie niewykrywalna – nie pojawia się ani w zasobniku systemu, ani w menedżerze zadań, nie jest również tworzony jej skrót na pulpicie. Możemy ją także usunąć z menu Start i listy ostatnio zainstalowanych programów. By wyświetlić okno główne Free Keyloggera, konieczne jest użycie specjalnej kombinacji klawiszy, składającej się z przycisków CTRL, ALT i wybranej litery alfabetu. Podczas przywracania programu z trybu ukrytego zostaniemy także poproszeni o podanie uprzednio zdefiniowanego hasła.

Wśród możliwości programu znajdziemy:
• wybor użytkowników, których chcemy monitorować – możemy śledzić wszystkie lub wybrane konta, łącznie z naszym własnym,
• tworzenie zrzutów ekranu w wybranym momencie (przy zmianie aktywnego okna, przejściu na nową stronę w internecie lub podczas dodawania nowego elementu do schowka; możliwe jest również tworzenie zrzutów ekranu, gdy aktywna jest kamerka internetowa. Dostępne są trzy poziomy jakości screenów – niski, średni i wysoki, różniące się też wagą,
• prowadzenie logu, w którym zapisywane będą wszelkie działania wybranych użytkowników: ciągi znaków wprowadzane z klawiatury, okresy aktywności oraz jej braku i inne.

Spyrix Free Keylogger to ciekawe narzędzie, które z pewnością przyda się kreatywnym administratorom do takich zastosowań, jak sprawowanie kontroli rodzicielskiej nad treściami przeglądanymi w internecie przez dzieci czy śledzenie wydajności pracy podwładnych na służbowych komputerach.
Ograniczenia!
Testowana wersja freeware posiada kilka ograniczeń w stosunku do wersji komercyjnych - nie jest m.in możliwe zdalne monitorowanie przez interfejs webowy i bezpośrednie przechwytywanie haseł do serwisów społecznościowych. Dokładny spis różnic między wersjami znajdziemy na stronie producenta.

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: Spyrix Free Keylogger
 • Wersja: 9.0.2
 • Producent: Spyrix Inc
 • Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
 • Rozmiar: 7.84
 • Systemy: Windows XP/Vista/7/8/10

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi