Popularne antywirusy

«    Listopad 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe

Author: program Date: 24-01-2016, 19:05 Comments: 0 Views: 204
Hooker

Hooker to bezpłatna i kompaktowa aplikacja, służąca do przechwytywania aktywności klawiatury i zapisywania jej historii w logach. Przeznaczeniem programu jest śledzenie działań podejmowanych na komputerze podczas naszej nieobecności.

Aplikacja przechwytuje i zapamiętuje każde naciśnięcie klawisza na klawiaturze – przechwycone zostają zatem np. treści wysyłanych maili oraz wprowadzane hasła. Wszystkie działania przechwytywane przez Hooker można obserwować „na żywo”, w głównym oknie programu, oraz odczytywać z logów.

Co więcej, program można skonfigurować tak, by przesyłał okresowe raporty aktywności klawiatury na podany adres e-mail bądź serwer FTP. Jeśli nie chcemy, by logi programu wpadły w niepowołane ręce, możemy je zaszyfrować – ich późniejsze otwarcie będzie możliwe jedynie z poziomu programu.

Po uruchomieniu i zminimalizowaniu, aplikacja praktycznie znika z systemu, jest zatem niewidoczna dla użytkownika. Z powrotem na światło dzienne jej okno wywołujemy kombinacją klawiszy CTRL+SHIFT+ALT+F12. Niestety, jej obecność wciąż można wykryć z poziomu menedżera zadań, a sam interfejs nie jest zabezpieczony hasłem. Hooker nie wykorzystuje wielu zasobów systemowych i nie spowalnia w widoczny sposób pracy systemu.

Aplikacja Hooker to dobry wybór dla użytkowników poszukujących narzędzia do sporadycznego monitorowania aktywności na komputerze.
Uwaga!
Hasło potrzebne do rozpakowania archiwum to „hooker”.

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: Hooker
 • Wersja: 3.3
 • Producent: Denis Kozlov
 • Licencja: Freeware (darmowa)
 • Rozmiar: 0.42 MB
 • Systemy: Windows XP/Vista/7/8/10

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi