Popularne antywirusy

«    Listopad 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe
» » SprintWork Distraction Blocker

Ochrona rodzicielska

SprintWork Distraction Blocker 1.3

Author: program Date: 28-01-2016, 15:55 Comments: 0 Views: 228
[img]http://www.download3k.com/screenshots/39/2424/0.png?v=1[/img]

SprintWork Distraction Blocker to ciekawy program do monitorowania czasu spędzonego przy pracy z komputerem i Internetem. Pomaga poznać dokładne informacje o czasie poświęconym na pracę z konkretnymi programami oraz adresami stron internetowych, prezentując wyniki na bardzo czytelnych wykresach kołowych, których szczegółowość można ustawiać na jeden z czterech poziomów. Pozwoli to dużo lepiej poznać nawyki swoje lub innych użytkowników komputera, by w efekcie zablokować niektóre programy lub dostęp do internetowych witryn, by nie tracić czasu przed monitorem lub ograniczyć dostęp naszych pociech do niepowołanych treści.

W pierwszej fazie, gromadzenia informacji, program jest praktycznie bezobsługowy. Co ciekawe, nie musi nawet zostać uruchomiony, by w tle zbierać informacje o programach oraz adresach internetowych, które odwiedzamy. Uruchomienie aplikacji, które poprzedzone jest koniecznością zweryfikowania hasła dostępu, spowoduje wyświetlenie wykresu kołowego, który prezentować może dane ogólne (czas wykorzystania komputera oraz jego pozostawanie w stanie bezczynności), jak również informacje o stronach internetowych i desktopowych aplikacjach. Dodatkowe ustawienia, które dotyczyć mogą blokowania konkretnych programów czy zezwalania dostępu do wybranych stron internetowych jedynie w wyznaczonych godzinach i dniach tygodnia, osiągalne są z poziomu paska narzędzi w górnej części interfejsu.

Na pochwałę zasługuje instrukcja obsługi, która rzeczowo opisuje proces realizacji sześciu głównych zagadnień, które można zrealizować przy pomocy programu. Jest ilustrowana zrzutami ekranów z aplikacji, co przyśpiesza etap nauki. Niestety dostępna jest jedynie w trybie online.
Uwaga!
Na etapie instalacji konieczne jest utworzenie hasła, które będzie zabezpieczeniem dostępu do programu przez niepowołane osoby. Domyślnie program ogranicza dostęp do niektórych stron internetowych w ramach przykładowo wypełnionej listy blokad. Znajdziemy wśród nich między innymi portale społecznościowe oraz kanał YouTube. Wystarczy wejść w ustawienia aplikacji i wyczyścić listę blokad lub ograniczyć ją jedynie do interesujących nas pozycji.

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: SprintWork Distraction Blocker
 • Wersja: 1.3
 • Producent: Veridium
 • Licencja: Trial (testowa)
 • Rozmiar: Wersja 32-bitowa 3.28 MB/ Wersja 64-bitowa 3.61 MB
 • Systemy: Windows XP/Vista/7/8/10

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi