Popularne antywirusy

«    Sierpień 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe

Ochrona prywatności

Disable Windows 10 Tracking 2.2.1

Author: program Date: 30-01-2016, 18:34 Comments: 0 Views: 798
Disable Windows

Disable Windows 10 Tracking (występujący także jako Windows Tracking Disable Tool oraz DisableWinTracking) to prosty program do wyłączenia w systemie Windows 10 wszystkich funkcji, których zadaniem jest zbieranie statystyk z wykorzystania systemu, wysyłanych później anonimowo do Microsoftu. Aplikacja zdobędzie więc swoich fanów przede wszystkim wśród osób, które podczas pracy z komputerem oczekują maksymalnej prywatności i braku „szpiegowania”, nawet jeśli przebiega ono anonimowo i na potrzeby udoskonalenia przyszłych wersji systemu.

Pomimo ingerowania w obszary systemu w typowej sytuacji niedostępne dla użytkownika, program pozostaje bardzo prosty w obsłudze i nie jest do niej potrzebna żadna specjalistyczna wiedza. Wystarczy uruchomić aplikację, następnie wybrać interesujące nas opcje (można dezaktywować tylko niektóre obszary zbierania statystyk), a następnie zatwierdzić zmiany odpowiednim przyciskiem. Po skutecznym przeprowadzeniu tej operacji, aplikacja umożliwia w razie potrzeby powrót do standardowych ustawień systemu, a więc ponowną aktywację śledzenia ruchów użytkownika (to cecha, która wyróżnia ten program na tle wielu innych aplikacji tego typu powstałych w ostatnim czasie, które często nie oferują możliwości powrotu do standardowych parametrów).

Warto zwrócić uwagę, iż prócz możliwości wyłączenia wybranych funkcji, możemy je również całkowicie usunąć. Choć producent nie precyzuje działania tego ustawienia, można przypuszczać, iż wówczas nie będzie dostępna funkcja przywrócenia poprzednich ustawień, ponieważ wybrane przez nas elementy zostaną bezpowrotnie usunięte z systemu.
Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.
Wymagania!
Aby korzystać z aplikacji, konieczne jest uruchamianie jej jako administrator komputera.

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: Disable Windows
 • Wersja: 10 Tracking 2.2.1
 • Producent: 10se1ucgo
 • Licencja: GNU GPL (darmowa)
 • Rozmiar: 6.7 MB
 • Systemy: Windows 10

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi