Popularne antywirusy

«    Sierpień 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe
» » Remo Privacy Cleaner

Ochrona prywatności

Remo Privacy Cleaner Free Edition 1.0.0.33

Author: program Date: 30-01-2016, 18:18 Comments: 0 Views: 490
Remo Privacy Cleaner

Remo Privacy Cleaner to bezpłatne i skuteczne narzędzie, za pomocą którego oczyścimy wszystkie pozostałości po aktywności użytkownika. Aplikacja dogłębnie wyszukuje wszystkie dane związane z aktywnością użytkownika i następnie je całkowicie usuwa. W tym wypadku nie tylko zabezpiecza prywatne dane użytkownika, ale również usuwa z dysku twardego zbędne i niepotrzebne pliki, które spowalniają pracę całego komputera.
W programie znajdziemy funkcję „One Click Clean”, która zaledwie jednym kliknięciem myszki automatycznie wykona wszystkie czynności dostępne w aplikacji. Wśród dostępnych narzędzi warto wymienić moduł do wyszukiwania i usuwania śmieci zalegających na dysku twardym (katalogi tymczasowe, historia uruchamianych dokumentów i plików, kosz systemowy i dane zapisane w schowku systemowym).
Na szczególną uwagę zasługuje kolejne narzędzie, które wyszukuje zbędne dane w zainstalowanych przeglądarkach internetowych i następnie je całkowicie usuwa. Obsługuje wszystkie najpopularniejsze przeglądarki – Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari czy Opera Browser. Narzędzie te usuwa ciasteczka (cookies), historię przeglądanych stron, cache, a także oczyszcza plik index.dat.

Remo Privacy Cleaner zawiera też możliwość trwałego usuwania danych z dysku twardego, bez możliwości ich przywrócenia (nawet przy użyciu zaawansowanych narzędzi do przywracania danych). Program usuwa pliki nadpisując je innymi danymi lub zerami. Ewentualnie istnieje też możliwość skorzystania z darmowego algorytmu DOD 5220.22.M.

Uwaga:
Program Remo Privacy Cleaner dostępny jest za darmo ale z licznymi ograniczeniami. Wyłączono możliwość korzystania z większej ilości algorytmów podczas permamentnego usuwania plików. Oprócz tego wyłączono funkcję do oczyszczania zainstalowanych aplikacji.

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: Remo Privacy Cleaner
 • Wersja: Free Edition 1.0.0.33
 • Producent: Remo Software
 • Licencja: Freeware (bezpłatna)
 • Rozmiar: 10.4 MB
 • Systemy: Windows XP/Vista/7/8

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi