Popularne antywirusy

«    Wrzesień 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe

Ochrona prywatności

AntiBrowserSpy 2016 168

Author: program Date: 30-01-2016, 16:53 Comments: 0 Views: 238
AntiBrowserSpy

AntiBrowserSpy to rozbudowane narzędzie do usuwania śladów związanych z aktywnością użytkownika w sieci. Jak sama nazwa wskazuje, głównym zadaniem aplikacji jest czyszczenie danych tymczasowych pozostawianych przez przeglądarki internetowe (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera, Netscape Navigator). AntiBrowserSpy pozwala również na odpowiednie skonfigurowanie oprogramowania i systemu operacyjnego.

Narzędzie zostało wyposażony w przyjazny interfejs - z jego obsługą poradzą sobie nawet mniej doświadczeni użytkownicy. Aplikacja pozwala na poprawienie bezpieczeństwa za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszy. Do dyspozycji mamy ponadto kilka przydanych modułów:

• AntiSpy
Jedną z najważniejszych funkcji programu jest przeciwdziałanie śledzeniu naszej aktywności w sieci. Aplikacja umożliwia zablokowanie połączeń z Google Analytics oraz wyłączenie zapisywania ciasteczek Flash i Silverlight. Dodatkowo dla każdej zainstalowanej przeglądarki internetowej dostępnych jest szereg dodatkowych ustawień, związanych między innymi z: automatycznym wypełnianiem formularzy, zapamiętywaniem adresów URL, przesyłaniem identyfikatorów, sugerowaniem witryn, działaniem filtrów antyphishingowych, wysyłaniem raportów oraz zapamiętywaniem haseł.

• StealthBrowser
Moduł rezydentny, odpowiedzialny za automatyczne modyfikowanie danych identyfikacyjnych przeglądarki internetowej. Aplikacja pracuje w tle, dzięki czemu nie przeszkadza w bieżącej pracy na komputerze.

• Oczyszczanie
Program oferuje także możliwość usuwania różnego typu danych tymczasowych (lista ostatnio otwieranych dokumentów, ciasteczka, historia przeglądarki, pamięć podręczna, pliki index.dat, dane formularzy, zapamiętane hasła i inne).

• Kopie bezpieczeństwa
Przyjazne narzędzie do tworzenia i przywracania kopii zapasowej konfiguracji przeglądarek internetowych. Aplikacja wykonuje kompletny backup, zawierający także wtyczki, certyfikaty i widżety. Paczkę można opatrzyć stosownym komentarzem oraz zabezpieczyć hasłem.

• Harmonogram zadań
Niezwykle przydatny moduł, umożliwiający zautomatyzowanie czyszczenia i tworzenia kopii zapasowych. Wystarczy skorzystać w wygodnego kreatora, w którym podajemy parametry wykonywanych operacji. Zadania mogą być uruchamiane podczas logowania użytkownika lub co określony interwał czasowy

• Inne funkcje programu:
- menedżer ciasteczek (możliwość chronienia wybranych wpisów),
- możliwość zmiany domyślnych ustawień oczyszczania,
- ekran startowy, zawierający odnośniki do najczęściej używanych funkcji,
- moduł automatycznych aktualizacji.

Do paczki instalacyjnej została dołączona przystępna instrukcja obsługi. Także w trakcie działania aplikacji możemy zapoznać się z licznymi podpowiedziami kontekstowymi i wskazówkami dotyczącymi obsługi poszczególnych funkcji.
Uwaga!
Przed uruchomieniem aplikacji należy wyłączyć wszystkie przeglądarki internetowe.
Ograniczenia!
Aplikacja jest rozpowszechniana na zasadach licencji trial. Narzędzie może być użytkowane przez 30 dni od daty instalacji - po upływie tego okresu należy zakupić kod seryjny lub usunąć program z systemu operacyjnego. Podczas pierwszego uruchomienia AntiBrowserSpy należy dokonać bezpłatnej rejestracji na serwerach producenta.
Spolszczenie!
Spolszczenie interfejsu jest ustawiane automatycznie na podstawie preferencji językowych systemu operacyjnego. Spolszczenie można także zastosować z poziomu dialogu konfiguracyjnego.


  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: AntiBrowserSpy
 • Wersja: 2016 168
 • Producent: Abelssoft
 • Licencja: Trial (testowa)
 • Rozmiar: 9.9 MB
 • Systemy: Windows XP/Vista/7/8/10

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi