Popularne antywirusy

«    Wrzesień 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe

Ochrona prywatności

Browser Cleaner 1.3

Author: program Date: 30-01-2016, 16:01 Comments: 0 Views: 214
Browser Cleaner

Browser Cleaner – darmowe narzędzie do ochrony prywatności na komputerze. Sugerując się nazwą programu można sądzić, że jest on przeznaczony tylko i wyłącznie do zacierania śladów internetowej aktywności, pozostawianych przez przeglądarki internetowe. Nic bardziej mylnego - możliwości programu są znacznie szersze i wykraczają daleko poza IE czy Firefoksa. Aplikacja jest bowiem wręcz uniwersalnym narzędziem.

Program obsługuje następujące przeglądarki: IE, Firefox, Opera, Chrome, Safari, Avant oraz Flock. Użytkownik ma oczywiście możliwość wyboru, jakie rodzaje danych chce usunąć. Są to pliki cookies, historia przeglądanych stron i inne, w zależności od wybranej przeglądarki. Oprócz zacierania śladów, jakie pozostawiają przeglądarki, program usunie także pliki pochodzące z innych programów internetowych. Możliwości narzędzia obejmują programy p2p, takie jak uTorrent oraz wiele popularnych komunikatorów.

Browser Cleaner można z powodzeniem zastosować także do podnoszenia poziomu prywatności w systemie Windows. Program potrafi usunąć wiele rodzajów danych, jakie pozostają po naszych, można by rzec, zwykłych działaniach wykonywanych na komputerze. Narzędzie usunie logi, pamięci podręczne i ścieżki, zachowane w np. w koszu, eksploratorze, czy wyszukiwarce systemowej.

Oprócz usuwania śladów obecnych w systemie, Browser Cleaner skutecznie wyczyści także ślady po użytkowaniu programów m.in. WinRar, Sun Java, Avast, czy Nero. Lista programów obsługiwanych przez Browser Cleaner jest dość długa i zawiera najpopularniejsze aplikacje.

Kolejną funkcją, jaką posiada program, jest całkowite oczyszczanie dysku. Program jednak nie zajmuje się usuwaniem śmieci z dysku twardego. Narzędzie nadpisze danymi całą wolną przestrzeń dyskową tak, by nic nie było możliwe do odzyskania. W innym przypadku, po zwykłym usunięciu plików, istnieją duże szanse na odzyskanie danych. Browser Cleaner sprawi, że stanie się to niemożliwe.

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: Browser Cleaner
 • Wersja: 1.3
 • Producent: Francesco Bucci
 • Licencja: Freeware (darmowa)
 • Rozmiar: 0.88 MB
 • Systemy: Windows 2000/XP/Vista/7

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi