Popularne antywirusy

«    Wrzesień 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe

Ochrona prywatności

Destroy Windows 10 Spying Lite 1.6 Build 716

Author: program Date: 30-01-2016, 14:22 Comments: 0 Views: 194
Destroy Windows

Destroy Windows 10 Spying (DWS) Lite – niewielki program umożliwiający użytkownikom systemu Windows 10 dezaktywowanie w nim wszystkich funkcji, których zadaniem jest tytułowe „szpiegowanie” – celowe gromadzenie i wysyłanie Microsoftowi statystyk z wykorzystania systemu.

Aplikacja przyda się więc tym użytkownikom, którzy ponad wszystko cenią sobie swoją prywatność (choć nie należy zapominać, iż gromadzone przez Microsoft dane powinny być anonimowe). Jest prosta w obsłudze i umożliwia skuteczne wyłączenie licznych kanałów komunikacyjnych z domenami, poprzez które zgłaszane są statystyki.

Aby wyłączyć wszystkie elementy „szpiegowskie” w systemie Windows 10 (które obsługuje program), wystarczy użyć jednego przycisku w pierwszej zakładce, które uruchamia się przy starcie aplikacji. Wybranie tego procesu nie jest niestety poprzedzane żadnym komunikatem, który upewniłby nas w decyzji, zatem po przyciśnięciu wspomnianego klawisza nie ma już szans na odwrót. Program sam w sobie nie umożliwia również łatwego powrotu do stanu systemu sprzed dezaktywacji obszarów zbierających statystyki, zatem przez przystąpieniem do korzystania z aplikacji warto na własną rękę np. utworzyć punkt przywracania. Gdy jednak jesteśmy zdecydowani na wykonanie wybranej czynności, trwa to bardzo szybko i jedynym dodatkowym wymaganiem jest tutaj ponownej uruchomienie komputera po zakończonej pracy (program sam nam o tym przypomni).

W aplikacji dostępnych jest także kilka innych zakładek, wśród których będziemy mogli ustawić podstawowe parametry uaktualnień systemowych, jak również usunąć część jego elementów (w tym niektóre programy nieodwracalnie – dlatego wymaga to wcześniej aktywowania trybu dla profesjonalisty).

Program nie wymaga instalacji.

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: Destroy Windows
 • Wersja: 10 Spying Lite 1.6 Build 716
 • Producent: Nummer
 • Licencja: GNU GPL (darmowa)
 • Rozmiar: 0.29 MB
 • Systemy: Windows 10

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi