Popularne antywirusy

«    Listopad 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe
» » KeyScrambler Personal

Ochrona prywatności

KeyScrambler Personal 3.8.2.0

Author: program Date: 30-01-2016, 14:01 Comments: 0 Views: 196
KeyScrambler Personal

KeyScrambler Personal to dodatek do przeglądarek internetowych, odpowiedzialny na zabezpieczanie użytkownika przed przechwytywaniem wpisywanych ciągów znaków (hasła i loginy, numery bankowości elektronicznej, wiadomości e-mail, rozmowy na czatach i w komunikatorach). Program chroni odbiorcę przed atakami intruzów jak również szkodliwymi modułami, takimi jak keyloggery czy spyware. Opiera się na zaawansowanych algorytmach, szyfrujących i modyfikujących tekst.

KeyScrambler charakteryzuje się przyjaznym interfejsem oraz niskim obciążeniem zasobów sprzętowych. Aplikacja podczas pracy minimalizuje się do zasobnika systemowego, dzięki czemu nie przeszkadza w bieżącej pracy na komputerze. Okno programu zostanie wywołane na wierzch tylko w przypadku wpisywania przez użytkownika tekstu - na niewielkim pasku zobaczymy informacje na temat zawartości zaszyfrowanej frazy. Dodatkowe opcje konfiguracyjne pozwalają na dostosowanie działania aplikacji do potrzeb użytkownika. W łatwy sposób zmienimy położenie okna statusu na ekranie, ustawimy domyślny skrót odpowiedzialny za włączanie/wyłączanie ochrony czy też zezwolimy na szyfrowanie pustych znaków (spacji).

Program posiada bardzo dobrą dokumentację, dostępną w postaci zestawu pytań i odpowiedzi (FAQ) oraz instrukcji obsługi.
Uwaga!
KeyScrambler współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi dostępnymi na rynku - obsługiwanych jest ponad 20 pozycji z tej kategorii tematycznej. Na liście znajdują się między innymi: Comodo Dragon, Firefox, Flock, Google Chrome, Internet Explorer, Maxthon, Opera, Safari.
Ograniczenia!
Program jest dostępny za darmo w najbardziej ograniczonej funkcjonalnie wersji. Producent udostępnia również dwie płatne edycje, oznaczone nazwami Professional i Premium. Znajdziemy w nich między innymi: automatyczne pobieranie i instalowanie uaktualnień, ochronę logowania do systemu Windows, zabezpieczanie Eksploratora Windows, obsługę azjatyckich systemów kodowania znaków. Zasadniczą zaletą płatnych wersji narzędzia jest jednak wsparcie dla oprogramowania innego niż przeglądarki internetowe - chronione są również: menedżery poczty elektronicznej, komunikatory, odtwarzacze, gry online, menedżery haseł, edytory tekstu, archiwizery, programy szyfrujące, menedżery plików oraz aplikacje biurowe. Szczegółowe zestawienie znajdziemy na oficjalnej witrynie projektu.

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: KeyScrambler Personal
 • Wersja: 3.8.2.0
 • Producent: QFX Software Corporation
 • Licencja: Freeware (darmowa)
 • Rozmiar: 1.48 MB
 • Systemy: Windows XP/Vista/7/8/10

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi