Popularne antywirusy

«    Listopad 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe
» » SecurityKISS Tunnel

Ochrona prywatności

SecurityKISS Tunnel 0.3.0

Author: program Date: 30-01-2016, 11:43 Comments: 0 Views: 208
SecurityKISS Tunnel

SecurityKISS Tunnel to łatwe w obsłudze narzędzie do ochrony naszej prywatności podczas korzystania z sieci. W tym celu, aplikacja tworzy wirtualną sieć prywatną (VPN) w oparciu o technologię OpenVPN, PPTP i L2TP. Dzięki SecurityKISS Tunnel uzyskamy również możliwość ominięcia zabezpieczeń regionalnych, dzięki czemu będzie można m.in. oglądać telewizję internetową w innym państwie.

Zabezpieczenie prywatności użytkownika podczas surfowania w sieci realizowane jest za pośrednictwem specjalnego tunelu VPN, łączącego komputer z zewnętrznym serwerem. Rozwiązanie to zapewnia, że żadna niepowołana osoba nie uzyska dostępu do jakichkolwiek informacji na temat np. przeglądanych stron internetowych, przesyłanych za pośrednictwem komunikatorów wiadomości, pobieranych plików czy danych wykorzystywanych do zakupów online.

SecurityKISS Tunnel niesie ze sobą również wiele innych, dodatkowych korzyści. Poza ochroną prywatności narzędzie pozwala m.in. omijać zabezpieczenia regionalne, pozwalające np. oglądać internetową telewizję, grać w gry jedynie użytkownikom, których IP pochodzi z danego kraju, uzyskiwać dostęp do zablokowanych witryn itp. Z jego pomocą bezpiecznie możemy również korzystać z Internetu, łącząc się z publicznymi sieciami bezprzewodowymi oraz skutecznie ukrywać swoją geolokalizację.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze i pomimo braku polskiej wersji językowej nie powinno nikomu przysporzyć jakichkolwiek problemów. Wystarczy, że po uruchomieniu programu nawiążemy połączenie z wybranym serwerem na świecie.

Wersja testowa programu jest całkowicie bezpłatna, jednak do korzystania z niego wymagane jest posiadane specjalnego planu, umożliwiającego korzystanie z zewnętrznych serwerów. Edycja podstawowa zezwala na transfer rzędu 300 MB na dobę.

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: SecurityKISS Tunnel
 • Wersja: 0.3.0
 • Producent: SecurityKISS Ltd
 • Licencja: Freeware
 • Rozmiar: 2.59 MB
 • Systemy: Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi