Popularne antywirusy

«    Listopad 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe

Programy antywirusowe

VirCleaner 1.0

Author: program Date: 25-01-2016, 23:11 Comments: 0 Views: 210
VirCleaner

W dzisiejszej dobie Internetu posiadanie programu antywirusowego jest absolutnym minimum w kwestii ochrony komputera, to autorzy wirusów i tak zawsze będą o jeden krok do przodu. Na szczęście istnieje wiele programów pomocnych zabezpieczaniu systemu – jednym z nich jest VirCleaner.

Aplikacja ta jest o tyle ciekawa, że chcąc z niej korzystać nie trzeba rezygnować z dotychczas posiadanego oprogramowania antywirusowego. Działa ona niezależnie od niego, dzięki czemu nie występują pomiędzy nimi żadne konflikty. Co więcej, VirCleaner’a nie trzeba w ogóle instalować – wystarczy go pobrać, uruchomić i cieszyć się bezpieczniejszym systemem.

Kompaktowe okno programu podzielono na cztery zakładki, ponad którymi znajduje się niezmienny baner z przyciskiem umożliwiającym pobranie najnowszej wersji. Pod pierwszą kartą możemy włączyć szybkie skanowanie komputera lub wybrać konkretną lokalizację do skanowania. Po prawej stronie widnieje lista zbadanych elementów. Druga zakładka ma charakter czysto informacyjny – to właśnie tutaj pokazany jest m.in. pasek postępu skanowania, ilość przeanalizowanych, a także ilość zainfekowanych (o ile takowe zostaną wykryte) plików. Kolejna karta umożliwia ochronę komputera w czasie rzeczywistym – jeśli usługa ta jest włączona, to program cały czas skanuje system w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania. Pod ostatnią zakładką znajdziemy rezultaty skanowania – jeżeli VirCleaner nie natrafi na żadne problemy, to lista pozostanie pusta. Dalej obok kart znajduje się link do pobrania programu antywirusowego na pendrive’y tego samego producenta.

Jak zatem widać, VirCleaner nie posiada zbyt wielu opcji, ale za to cieszy oko prostym i przyjaznym interfejsem. Jest to lekka, skuteczna i niekolidująca z antywirusem aplikacja, która może stanowić dodatkową warstwę zabezpieczeń w systemie.
Wymagania!
Do poprawnego działania VirCleaner wymaga środowiska .NET Framework.

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: VirCleaner
 • Wersja: 1.0
 • Producent: RCPSoft
 • Licencja: Freeware (darmowa)
 • Rozmiar: 3.09 MB
 • Systemy: Windows XP/Vista/7/8/10

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi