Popularne antywirusy

«    Listopad 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe

Programy antywirusowe

FM Antivirus 2015

Author: program Date: 25-01-2016, 22:41 Comments: 0 Views: 231
FM Antivirus

Program antywirusowy FM Antivirus 2015 zawiera nowoczesne technologie, które dbają o bezpieczeństwo Twojego komputera. Dzięki zaimplementowanym rozwiązaniom, produkt oferuje skuteczną ochronę przed wieloma rodzajami zagrożeń informatycznych i chroni zasoby użytkownika w sposób niezakłócający jego pracy. Dodatkowo, dzięki rewolucyjnej technologii adaptacyjnej o nazwie PhotONTM, aplikacja może być z powodzeniem używana na starszych konfiguracjach sprzętowych.


FM Antivirus 2015 to:

Niezrównana, wydajna i automatyczna ochrona Twoich danych przed wszelkimi zagrożeniami informatycznymi.
Niesamowita szybkość i wydajność połączona z bezkompromisowością w kwestii bezpieczeństwa.
Ochrona Twojej cyfrowej tożsamości oraz zabezpieczenie wszelkich transakcji przeprowadzanych online.

Niezawodny silnik antywirusowy uznanego producenta
Produkty marki FM Antivirus napędza dynamiczna, proaktywna technologia wykrywania zagrożeń zaimplementowana w silniku antywirusowym uznanego producenta. Aktywna kontrola wirusów monitoruje działanie aplikacji w czasie rzeczywistym i wykrywa wszelkie podejrzane zachowania.

Bezobsługowa aktywność w trybie Autopilota
Funkcja Autopilota automatycznie podejmuje najlepsze decyzje, tak aby zapewnić Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa, jednocześnie nie przeszkadzając w pracy. Korzystaj ze swojego komputera bez zakłóceń i spowolnień - skonfiguruj produkt marki FM Antivirus i pozwól mu zająć się zagadnieniami bezpieczeństwa bez przerywania Twoich zadań.

Innowacyjna technologia PhotON™
Nowatorska technologia, która znacznie skraca czas skanowania, a dzięki adaptacji do konfiguracji sprzętowej i systemowej, zapobiega również spowolnieniom pracy komputera, które na ogół towarzyszą działaniu aplikacji antywirusowej. Pozbądź się spowolnień związanych ze skanowaniem komputera i zaufaj technologii PhotON™.

Tryb ratunkowy
Jeżeli zagrożenia, takie jak rootkity, nie mogą zostać usunięte konwencjonalnie – z poziomu systemu operacyjnego Microsoft Windows® – komputer uruchamiany jest w specjalnym trybie ratunkowym. Jest to bezpieczne środowisko, wykorzystywane do usuwania szkodliwego oprogramowania i przywracania normalnego funkcjonowania systemu operacyjnego.

Gadżet bezpieczeństwa
Pozwala na śledzenie stanu ochrony oraz aktualnie trwających zadań. Ponadto, przeciągając pliki na Gadżet bezpieczeństwa możesz w szybki sposób je przeskanować, robiąc to z poziomu swojego pulpitu.

Panel sterowania online
Dzięki usłudze „Moje konto” masz dostęp do informacji dotyczących ochrony swojego komputera, nawet jeśli nie masz go pod ręką. Dostęp do tej usługi jest możliwy z każdego komputera podłączonego do internetu.

Zdalne zarządzanie
Zarządzaj zadaniami skanowania i kontroluj stan ochrony na każdym swoim komputerze z zainstalowanym produktem marki FM Antivirus. Dzięki usłudze „Moje konto” możesz to robić z dowolnego urządzenia podłączonego do internetu. Możesz kontrolować również stan licencjonowania wersji komercyjnych wszystkich swoich produktów marki FM Antivirus.

Ochrona urządzeń USB
Specjalny moduł uodparnia nośniki wymienne na działanie wirusów, tak aby nie były źródłem rozprzestrzeniania się infekcji. Nie musisz się już więcej martwić, że jakiekolwiek Twoje urządzenie USB przeniesie zagrożenia na Twój komputer lub na komputery Twoich przyjaciół.

Profil filmu, pracy i gry
Produkty marki FM Antivirus automatycznie wykrywają, kiedy pracujesz, grasz lub oglądasz film i tymczasowo zapobiegają wyświetlaniu wyskakujących okien oraz spowalnianiu działania Twojego systemu operacyjnego.

Filtr danych osobowych
Przeglądaj strony internetowe i korzystaj z portali społecznościowych bez narażania się na ryzyko kradzieży Twoich prywatnych informacji. Moduł ochrony prywatności zapobiega przesyłaniu z Twojego komputera krytycznych danych, takich jak np. Twój adres zamieszkania, czy numer rachunku bankowego.

Filtr antyphishingowy
Sprawdza odwiedzane strony internetowe w bazie danych zawierającej wiarygodne i sfałszowane strony internetowe. Filtr zaalarmuje użytkownika, jeśli strona, na którą ten próbuje wejść, jest znaną stroną phishingową lub może stanowić poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa urządzenia.

Skaner luk
Sprawdza, czy oprogramowanie zainstalowane w systemie jest aktualne, wyszukuje brakujące krytyczne i opcjonalne aktualizacje systemu Windows, a także wykrywa potencjalnie niebezpieczne ustawienia w systemie operacyjnym.

Optymalizacja ustawień systemu operacyjnego
Zwiększanie wydajności komputera poprzez kontrolę zbędnych plików systemowych, optymalizację i czyszczenie rejestru oraz defragmentację dysku twardego. Funkcja jest szczególnie przydatna dla starszych konfiguracji sprzętowych, na których każdy wolny zasób jest na wagę złota.

Moduł bezpiecznych płatności
Chroni użytkownika podczas korzystania z kanałów bankowości elektronicznej, robienia zakupów online, a także podczas korzystania z internetowych systemów płatności. Dzięki bezpiecznym płatnościom Twoje dane finansowe, a co za tym idzie – również i Twoje pieniądze – pozostają bezpieczne.

e-Portfel: bezpieczne przechowywanie danych
e-Portfel chroni Twoje dane podczas płatności online, przechowuje Twoje poufne dane logowania i automatycznie uzupełnia je we wskazanych formularzach internetowych, i w Twoich zaufanych aplikacjach.

Raport bezpieczeństwa
Raport bezpieczeństwa wyświetla ogólny stan bezpieczeństwa komputera z ostatniego tygodnia, określa ewentualne problemy i sposoby ich rozwiązywania, a także zaleca, w jaki sposób skonfigurować nieaktywne funkcje, aby cieszyć się pełną i solidną ochroną.

Bezpieczna przeglądarka i kontrola prywatności
Filtr odnośników działający w oparciu o technologię chmury, który pozwala na oznaczanie poziomu bezpieczeństwa wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach Google i Bing.

Niszczarka plików
Moduł niszczenia plików pozwala użytkownikowi upewnić się, że na jego komputerze nie pozostaną żadne ślady krytycznych danych, które zostały usunięte. Informacje usunięte przez niszczarkę plików stają się niemożliwe do odzyskania.

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: FM Antivirus
 • Wersja: 2015
 • Producent: FileMedic Sp. z o.o.
 • Licencja: testowa (trial)
 • Rozmiar: 2,62 MB
 • Systemy: Windows XP / Vista / 7 / 8

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi