Popularne antywirusy

«    Listopad 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe

Programy antywirusowe

Avetix Free 5.0.159

Author: program Date: 25-01-2016, 19:27 Comments: 0 Views: 237
Avetix Free

Avetix Free to darmowy program antywirusowy połączony w filtrem przeciwko trojanom, skanowaniem poczty oraz ochroną w czasie rzeczywistym bazującą na gotowych lub ręcznie dostosowywanym profilu. Wbudowano w niego również tryb gracza, dzięki czemu program za naciśnięciem jednego przycisku wprowadzi ustawienia pozwalające na bezproblemowe łączenie się z poziomu wybranej gry. Interfejs jest nowoczesny i kolorowy, pozostał przy tym czytelny i logicznie zorganizowany. Zdecydowanie ułatwia to pracę i uatrakcyjnia program dla początkujących użytkowników.

Jak większość tego typu aplikacji, również Avetix Free jest niemal bezobsługowy bezpośrednio po instalacji. W pierwszych krokach warto przystąpić do aktualizacji bazy wirusów i zagrożeń (o jej aktualności informuje nas baner w górnej części okna programu). Gdy tylko ten etap zostanie zakończony, możemy cieszyć się pełną ochroną oferowaną przez antywirus. Możemy wtedy spędzić nieco czas na dostosowywaniu programu do naszych potrzeb w ustawieniach. Będziemy mogli sprecyzować zachowanie aplikacji w przypadku rozpoznania nowych zagrożeń, a także zdefiniować szczegóły funkcjonowania profilu użytkownika, o który rozszerzyć można standardową bazę kilku z nich. Warto zwrócić uwagę, iż fabryczne ustawienia profilów również możemy edytować.

Wybieranie poszczególnych funkcji w programie sprowadza się do klikania w wyjątkowo duże kafle reprezentujące poszczególne możliwości. Bez zbędnych ustawień jednym kliknięciem możliwa jest dezaktywacja, bądź ponowne włącznie wybranych modułów. Podobnie przebiega wybór rodzaje ręcznego skanowania; dostępne jest szybkie lub pełne, różniące się szybkością oraz dokładnością działania.

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: Avetix Free
 • Wersja: 5.0.159
 • Producent: Avetix S.r.l
 • Licencja: Freeware (darmowa)
 • Rozmiar: 9.76 MB
 • Systemy: Windows XP/Vista/7/8/10

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi