Popularne antywirusy

«    Listopad 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe
» » Stronghold Antivirus

Programy antywirusowe

Stronghold Antivirus 1.0

Author: program Date: 25-01-2016, 19:11 Comments: 0 Views: 241
Stronghold Antivirus

Stronghold Antivirus to nowy program antywirusowy, który zabezpiecza wszystkie elementy systemu przed atakami.

Stronghold Antivirus to - zgodnie z nazwą - program antywirusowy dla systemów Windows. Jego wciąż aktualizowana baza zawiera dane o tysiącach szkodników typu malware, spyware, rootkity, adaware i innych. Działa w czasie rzeczywistym, nadzorując zarówno procesy zachodzące w systemie, jak też i niebezpieczeństwa czyhające w sieci. Skanuje rejestr, cookies, wykonuje także kopię zapasowa plików, które zostają zmienione.

Stronghold Antivirus może także skanować na życzenie użytkownika. Oprócz twardego dysku jego zasięg obejmuje także pamięci USB oraz inne pamięci przenośne i nośniki(jak płyty DVD i CD). Można przetestować skuteczność aplikacji dzięki jej wersji testowej.

Ochrona w czasie rzeczywistym zabezpiecza przed zagrożeniami lokalnymi oraz napływającymi z Internetu. Heurystyka programu rozpoznaje i blokuje podejrzane zachowania różnych programów, dzięki czemu możliwe jest zwalczanie szkodników jeszcze niesklasyfikowanych w bazach wirusów/malware. Aplikacja posiada białą i czarną listę - są one przeznaczone odpowiednio dla programów i plików, które mają zostać wykluczone z nadzoru antywirusa lub być natychmiast unieszkodliwione. W wypadku wykrycia zagrożenia, Stronghold Antivirus wyświetla specjalne okienko, za pomocą którego zdecydujemy o dalszym postępowaniu z zainfekowanym lub podejrzanym plikiem. Można usunąć wykryty plik, dodać go do białej lub czarnej listy, a także zignorować alert. Aplikacja przechowuje backup wszystkich skasowanych plików i pozwala na ich szybkie przywrócenie za pomocą opcji Restore, pełniącej rolę kwarantanny. Użytkownik nie musi się martwić, że przypadkiem całkowicie usunie istotne programy lub dane, które nie są odpowiedzialne za infekcje, a jedynie zostały sklasyfikowane przez Stronghold Antivirus jako niebezpieczne. Po wykryciu zagrożenia możemy zapoznać się z jego szczegółami. Program aktualizuje automatycznie (według ustalonego harmonogramu) definicje złośliwego oprogramowania oraz swój silnik, pozwala również na manualne uruchamianie aktualizacji, a także na wczytywanie bazy sygnatur z pliku (informacje o nowych wirusach i malware są uzupełniane bez wymogu łączności z Internetem).

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: Stronghold Antivirus
 • Wersja: 1.0
 • Producent: Security Stronghold
 • Licencja: Trial
 • Rozmiar: 66.06 MB
 • Systemy: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi