Popularne antywirusy

«    Listopad 2017    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Ankieta

Jak oceniasz stronę
Bardzo fajna
Fajna
Średnia
Słaba
Bardzo słaba
Programy antywirusowe
» » IKARUS anti.virus

Programy antywirusowe

IKARUS anti.virus 2.8.40

Author: program Date: 25-01-2016, 18:54 Comments: 0 Views: 236
IKARUS anti.virus

IKARUS anti.virus to rozbudowane oprogramowanie antywirusowe, które cechuje się prostotą obsługi oraz dobrą funkcjonalnością. Wykrywa całą masę szkodliwych aplikacji i narzędzi, dodatkowo na bieżąco analizując naszą pocztę pod katem Spamu oraz dysku komputera w celu wyszukiwania na nich wcześniej zainstalowanego oprogramowania, które mogłoby zaszkodzić bezpieczeństwu użytkownika.

Już podczas instalacji kreator prosi nas o wprowadzenie kilku podstawowych opcji związanych z funkcjonowaniem programu, wobec czego warto o chwilę uwagi podczas przechodzenia kolejnych kroków instalatora. Gdy program zostanie już prawidłowo zainstalowany, możemy zapomnieć o jego istnieniu, ponieważ sprawnie działa w tle, na bieżąco analizując zachodzące w systemie zmiany, aby wykryć ewentualne zagrożenia. Każde niepokojące zachowanie aplikacji trzecich raportowane jest przez aplikację w formie czytelnych komunikatów na ekranie.

Dodatkowymi możliwościami programu jest uruchomienie skanowania całego komputera (z podziałem na konkretne dyski lub partycje, ale także całego systemu). Umożliwi to wykrycie aktualnie znajdujących się na komputerze programów szpiegowskich oraz innych aplikacji mogących ingerować w bezpieczeństwo danych użytkownika. Tego typu skanowanie można również dodać do wbudowanego w program harmonogramu, aby na przykład uruchamiać je co tydzień o tej samej porze dnia.
Uwaga!
Instalator programu automatycznie sprawdza aktualność wersji i w razie potrzeby pobiera najnowszą edycję.
Ograniczenia!
Darmowa licencja pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni bez ograniczeń.
Wymagania!
Aby aktywować licencję testową, konieczne jest zarejestrowanie się na stronie producenta, w celu uzyskania kodu licencyjnego.

  Aby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
  :: INFO ::
 • Nazwa programu: IKARUS anti.virus
 • Wersja: 2.8.40
 • Producent: IKARUS Security Software GmbH
 • Licencja: Trial (testowa)
 • Rozmiar: 25.99 MB
 • Systemy: Windows Vista/7/8/10

Comments to article
Add comment

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę

Tagi